Účinky, ktoré vás prekvapia

  • prírodné zložky najvyššej kvality
  • dokonalý efekt len s jedným náterom
  • rozšírené, zahustené a zakrivené riasy
  • jedinečná kompozícia kondicionéra

 Kontaktujte nás

O Lashcode

Lashcode je značka vytvorená pre ženy. Neustále pracujeme na tom, aby sme im pomáhali zvýrazniť ich prirodzenú krásu. Vytvárame make-up a hydratačné produkty, aby každá z nás vyzerala tak neodolateľne, ako ešte nikdy predtým vďaka najkvalitnejším vyživujúcim a skrášľujúcim zložkám. Už sme si získali dôveru tisíciek žien na celom svete. Naše výrobky sa stali neoddeliteľnou súčasťou výbavy najlepších vizážistiek - pretože Lashcode ponúka kvalitu, ktorá sa len tak nevidí.

Chcete sa dozvedieť viac?

Veľmi radi odpovieme na všetky vaše otázky. Pred tým, ako nám napíšete, prosím, pozrite si sekciu najčastejšie kladených otázok (FAQ), v ktorej sa dozviete viac napríklad o zložení a inštrukciách pre použitie. Ak ale nenájdete to, čo vás zaujíma, prosím, kontaktujte nás prostredníctom vyplneného formuláru a my odpovieme čo najskôr. Budeme sa snažiť zareagovať najneskôr do 24 hodín.

Vyplňte formulár a my Vám odpovieme na všetky otázky do 24 hodín.

DISTRIBÚTOR:
Trendmarkt Limited sp.j.
Address: Chmielna 2/31
00-020 Warszawa, Polska
TAX ID: PL5252677408
KRS: 0000637972
REGON: 365469820
001 0307-222-6053
support@lashcode.sk

Naša webová stránka používa cookies, aby vám tak poskytla ten najvyšší štandard služieb. Nastavenia prehliadača si môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.